Мебель для спальни

Pavadinimą | Kainą | Datą |
637

Veidrodis

283

Dvigulė lova

311

Miegamojo lova

153

Lova

-145% Sale
529 1299

Lova Žemyna 180 cm

984

Spinta rūbams sukabinti

480

Veidrodis ir staliukas

347

Staliukas

173

Spintelė Havana

-176% Sale
559 1543

Komoda Palermo

733

Gitte lova

669

Jenny lova

Šiame namų interjero ir dizaino katalogo skyriuje rasite užsiregistravusių tiek individualių vartotojų, tiek baldų gamybos-prekybos įmonių, tiek ir individualių gamintojų patalpintus skelbimus apie parduodamus miegamojo baldus. Kiekvienas besidomintis čia galės rasti, išsirinkti bei už prieinamą kainą įsigyti patikusius klasikinio, nestandartinio arba modernaus stilių miegamojo baldus - visiškai nesvarbu,ar tai būtų visas miegamojo baldų komplektas, ar tik kuri nors sudedamoji tokios paskirties baldų interjero dalis.
Nuo įvairių šalių gamybos iš įvairaus medžio pagamintų spintų, komodų, spintelių, lovų iki grotelių lovoms, čiužinių bei miegamojo interjero aksesuarų - visa tai, tikimės, galėsite rasti bei išsirinkti, o įsigijus - pradžiuginti ne tik save, bet ir savo artimuosius, taipogi mėgautis pasikeitusia miegamojo kambario aplinka.
Šiuolaikiškos įvairiausių modelių slenkamosios sistemos, pritaikytos miegamojo dizainui, įvairių spalvų ir matmenų, skirtingų apdailų komodos su skirtingo dydžio stalčiais,spintos, klasikinės viengulės arba dvigulės lovos suteiks Jūsų namų valgomajam jaukumo ir patrauklumo. Galbūt mūsų kataloge Jums pavyks rasti norimus miegamojo baldus, pagamintus pagal specialų užsakymą, o tokių baldų dizaino nestandartiniai sprendimai galimai atitiks Jūsų viziją bei lūkesčius. Skelbimuose galėsite rasti informaciją ir apie parduodamus naudotus amerikietiškus baldus, jų kainą, esamą būklę ir t.t.
Tikimės, kad ieškodami išties rasite sau norimus, patikusius baldus arba miegamojo interjerui reikiamas dizaino detales, kurie papuoš Jūsų namus !
Ketinantiems talpinti skelbimus apie parduodamus miegamojo kambario baldus, baldų interjero detales siūlome užsiregistruoti šiame internetiniame namų interjero ir dizaino kataloge. Kviečiame registruotis ne tik pavienius asmenis, bet ir baldų gamybos įmones, taip pat individualius baldų gamintojus.