Ванная комната

Pavadinimą | Kainą | Datą |
3562

Vonia

3620

Vonia

406

STONERA dušo padėklas

261

STONERA kriauklė

406

STONERA dušo padėklas

2317

Vonios interjeras iš onikso

2027

Marmurinė Vonia

3

Stiklinės lentynėlės

-122% Sale
202 449

Akmeninė kriauklė

Šiame namų interjero ir dizaino katalogo skyriuje rasite užsiregistravusių tiek individualių vartotojų, tiek baldų gamybos-prekybos įmonių, tiek ir individualių gamintojų patalpintus skelbimus apie parduodamus vonios kambario baldus. Kiekvienas besidomintis čia galės rasti, išsirinkti bei už prieinamą kainą įsigyti patikusius klasikinio, nestandartinio arba modernaus stilių vonios kambario baldus - visiškai nesvarbu,ar tai būtų visas vonios kambario baldų komplektas, ar tik kuri nors sudedamoji tokios paskirties baldų interjero dalis.
Nuo įvairių šalių gamybos iš įvairaus medžio pagamintų spintų, komodėlių, pakabinamų spintelių, iki ornamentuotų veidrodžių, spintelių po kriaukle,lentynų bei kitų vonios kambario baldo ir interjero aksesuarų - visa tai, tikimės, galėsite rasti bei išsirinkti, o įsigijus - pradžiuginti ne tik save, bet ir savo artimuosius, taipogi mėgautis pasikeitusia vonios kambario aplinka.
Šiuolaikiškos įvairiausių modelių slenkamosios sistemos, pritaikytos vonios kambario dizainui, įvairių spalvų ir matmenų, skirtingų apdailų komodėlės su skirtingo dydžio stalčiais, veidrodinės spintelės, o taip pat klasikiniai ornamentuoti veidrodžiai suteiks Jūsų namų vonios kambariui jaukumo ir patrauklumo. Galbūt mūsų kataloge Jums pavyks rasti norimus vonios kambario baldus, pagamintus pagal specialų užsakymą, o tokių baldų dizaino nestandartiniai sprendimai galimai atitiks Jūsų viziją bei lūkesčius. Skelbimuose galėsite rasti informaciją ir apie parduodamus naudotus lenkškus baldus, jų kainą, esamą būklę ir t.t.
Tikimės, kad ieškodami išties rasite sau norimus, patikusius baldus arba vonios kambario interjerui reikiamas dizaino detales, kurie papuoš Jūsų namus!
Ketinantiems talpinti skelbimus apie parduodamus vonios kambario baldus, baldų interjero detales siūlome užsiregistruoti šiame internetiniame namų interjero ir dizaino kataloge. Kviečiame registruotis ne tik pavienius asmenis, bet ir baldų gamybos įmones, taip pat individualius baldų gamintojus.