Уличная

Pavadinimą | Kainą | Datą |
3736

Lauko baldu komplektas

405

Lauko baldai

206

Pinta LAUNGE kėdė

550

"Malaga" pinti lauko baldai

84

Standart

550

Lauko suoliukas

Šiame namų interjero ir dizaino katalogo skyriuje rasite užsiregistravusių tiek individualių vartotojų, tiek baldų gamybos-prekybos įmonių, tiek ir individualių gamintojų patalpintus skelbimus apie parduodamus lauko baldus. Kiekvienas besidomintis čia galės rasti, išsirinkti bei už prieinamą kainą įsigyti patikusius klasikinio, nestandartinio arba modernaus stilių lauko baldus - visiškai nesvarbu,ar tai būtų visas lauko baldų komplektas, ar tik kuri nors sudedamoji tokios paskirties baldų interjero dalis.
Nuo įvairių šalių gamybos iš įvairaus medžio bei plastiko pagamintų spintų, stalų, spintelių, iki kėdžių, minkštų fotelių bei kitų lauko interjero aksesuarų - visa tai, tikimės, galėsite rasti bei išsirinkti, o įsigijus - pradžiuginti ne tik save, bet ir savo artimuosius, taipogi mėgautis pasikeitusia namų verandos, sodybos ar sodo aplinka.
Šiuolaikiškos įvairiausių modelių slenkamosios sistemos, pritaikytos ir lauko baldų dizainui, įvairios medžiagos ir įvairių spalvų bei matmenų, skirtingų apdailų stalai su skirtingo dydžio stalčiais, spintelės, klasikinės supamosios kėdės suteiks Jūsų sodybos arba sodo namų verandai jaukumo ir patrauklumo. Galbūt mūsų kataloge Jums pavyks rasti norimus lauko baldus, pagamintus pagal specialų užsakymą, o tokių baldų dizaino nestandartiniai sprendimai galimai atitiks Jūsų viziją bei lūkesčius. Skelbimuose galėsite rasti informaciją ir apie parduodamus naudotus amerikietiškus lauko baldus, jų kainą, esamą būklę ir t.t.
Tikimės, kad ieškodami išties rasite sau norimus, patikusius baldus arba lauko baldų interjerui reikiamas dizaino detales, kurie papuoš Jūsų namų aplinką!
Ketinantiems talpinti skelbimus apie parduodamus lauko baldus, baldų interjero detales siūlome užsiregistruoti šiame internetiniame namų interjero ir dizaino kataloge. Kviečiame registruotis ne tik pavienius asmenis, bet ir baldų gamybos įmones, taip pat individualius baldų gamintojus.